Субота, 15 Червня, 2024

Як зробити підсвічування екрана Android «розумним»

Функція автоматичного регулювання яскравості в Android дозволяє підлаштовувати видимість екрана залежно від навколишніх умов. Але можна піти далі та зробити підсвічування «розумним», встановивши налаштування дисплея для кожної програми окремо, задавши власний час вимикання, автоматичного розблокування тощо.

Для цього знадобиться утиліта IntelliScreen, яка розповсюджується безплатно, але також має повну платну версію з більшою кількістю функцій. Після першого запуску програма попрохає встановити період до вимкнення екрана, який використовується за замовчуванням. При цьому вона дозволяє обійти системні обмеження та виставити будь-яке значення, наприклад, 1 хвилину 14 секунд. Після цього можна перейти до налаштування окремих правил для встановлених утиліт.

IntelliScreen також дозволяє керувати підсвічуванням дисплея за допомогою сенсорів, відмовившись від жорстко заданого інтервалу часу. Це зручно, адже, наприклад, можна буде класти смартфон в кишеню, і він сам перейде в режим блокування. А при витягуванні з кишені, коли на сенсор освітлення впаде сонячне світло, гаджет самостійно розблокується. Можна також задати, щоб девайс ніколи не блокувався, поки його тримають у певному положенні, яке визначається за допомогою акселерометра.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися