Неділя, 25 Лютого, 2024

Як зробити з браузера блокнот

Записувати свої думки та цитати, які виникають під час серфінгу інтернету, можна прямо в самому веб-браузері, перетворивши його на аналог вбудованого у Windows Блокноту. При цьому не потрібно користуватися сторонніми плагінами чи аддонами.

Щоб активувати введення тексту, введіть в адресному рядку веб-навігатора команду data:text/html, <html contenteditable>, яку для зручності можна додати до закладок. Вона відкриє пусту сторінку HTML з можливістю редагування. Зберегти написаний текст потім можна натисненням комбінації Ctrl+S. Зазвичай дані записуються у форматі файлу HTML, однак у Firefox також можна використати і звичайний текстовий формат.

У цьому режимі можна вводити лише простий текст, тому форматування – напівжирний, курсив, марковані списки тощо – не підтримується. Однак при цьому є перевірка орфографії, оскільки ця функція вбудована у сучасні браузери.

Вказаний код працює у Chrome, Firefox та Opera версії 12, а ось Internet Explorer при спробі відкрити таку HTML-сторінку для редагування видає помилку.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися