Середа, 6 Грудня, 2023

Як зупинити автоматичне вимикання екрана iPhone

Часто тривалість активної роботи екрану смартфона встановлюється на мінімальному рівні. Внаслідок цього він може постійно вимикатися в непідходящий момент, коли щось читаєте чи переглядаєте. Існує простий спосіб вимкнути автоматичне блокування на iPhone в налаштуваннях.

Екран вашого iPhone автоматично вимикається через функцію під назвою «Автоблокування». Вона переводить iPhone у режим сну/блокування через певний період часу. Але ще раніше, коли пройде дві третини цього встановленого періоду, яскравість екрана зменшується до половини.

Щоб відключити автоматичне блокування спочатку відкрийте програму «Налаштування», торкнувшись значка шестірні або проведіть пальцем униз посередині головного екрана вашого iPhone, щоб скористатися вбудованим пошуком Apple Spotlight, якщо ви не можете знайти програму на своєму пристрої.

У «Налаштуваннях» торкніться «Дисплей і яскравість». У налаштуваннях «Дисплей і яскравість» прокрутіть вниз і торкніться «Автоблокування».

Якщо у вас увімкнено режим низького енергоспоживання, для автоматичного блокування буде встановлено значення «30 секунд», і ви не зможете торкнутися опції, щоб змінити його. Щоб змінити його, спочатку вимкніть режим низького енергоспоживання .

У «Автоблокуванні» ви побачите список параметрів часу. Вони визначають тривалість часу, протягом якого екран вашого iPhone буде світитися, перш ніж вимкнеться та перейде в режим блокування. Щоб повністю вимкнути функцію, виберіть «Ніколи».

Відтепер щоразу, коли ви виводите iPhone з режиму сну, його екран світитиметься й не перейде в режим блокування, доки ви не натиснете кнопку живлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися