Неділя, 16 Червня, 2024

Як звільнити місце на iPhone та iPad

На гаджетах Apple немає карток пам’яті, а тому варто вміти видаляти тимчасові файли та оптимізувати вміст вбудованого накопичувача. Це можна зробити наявними в системі інструментами.

1. Визначте найбільші програми

Зайдіть у Налаштування – Основні – Статистика – Сховище. У цьому меню відображаються всі програми, причому вони впорядковані за своїм обсягом від більшого до меншого.

Найчастіше на перших місцях знаходяться стандартні програми, Музика та Фото або великі ігри. Іноді тут також бувають забуті утиліти, котрі займають багато місця.

2. Видаліть непотрібні програми

Навіть якщо ви використовуєте тільки лише невеликі додатки, вони все одно можуть накопичувати певну кількість даних у кеші. Щоб дізнатися, скільки пам’яті займає програма разом з даними, в меню «Сховище» тапніть на ній. З’явиться новий екран з рядком «Документи і дані». У меню «Сховище» також можна переглянути, скільки місця займає завантажене оновлення для системи. Якщо ви не плануєте оновлення, його можна видалити.

3. Видаліть непотрібну музику

Музика може займати дуже багато місця. Щоб видалити окрему пісню або альбом, потрібно зайти в додаток «Музика» і зробити свайп вліво по непотрібному треку. З’явиться кнопка «Видалити». Те ж саме можна зробити і з подкастами.

4. Очистіть фотоплівку

У пам’яті смартфона може зберігатися багато непотрібних та забутих фотографій і відео. Останні можуть «важити» до кількох гігабайт. Перегляньте свій архів у програмі «Фото» на iPhone або iPad та видаліть непотрібні фотографії і відео.

5. Видаліть тимчасові файли Safari

Кеш Safari може вирости до величезних розмірів. Дізнатися кількість місця, яке він займає, можна за адресою Налаштування – Основні – Статистика – Сховище. Знайдіть у списку додатків Safari, перегляньте інформацію та видаліть зайве. З цього меню неможливо очистити кеш браузера. Для цього зайдіть у Налаштування – Safari та оберіть «Очистити історію та дані сайтів».

6. Видаліть повідомлення

Листування з фото та відео займає багато місця. В утиліті «Повідомлення» можна видалити окреме повідомлення, потримавши на ньому палець і потім натиснувши Ще – Видалити. Якщо ж потрібно видалити все листування, то просто зробіть по ньому свайп вліво.

За матеріалами: 4PDA.ru

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися