Понеділок, 15 Квітня, 2024

Apple стане автовиробником

Компанія Apple проявляє інтерес до створення та випуску власного автомобіля. Зараз фірма проводить переговори з експертами в галузі автомобілебудування і постачальниками агрегатів для автомобілів, передає Reuters.

Мова йде про всі етапи проектування і виробництва, а не лише про розробку ПЗ та окремих компонентів. Поки що Apple збирає відомості про компоненти та особливості виробництва, фокусуючись на технологіях електромобілів та машин з підключенням до інтернету.

Компанія також досліджує потенціал автономних автомобілів. Останні, кажуть експерти, з’являться еволюційно. Спершу їм передуватимуть машини з підключенням до Мережі та автомобілі з частковою автоматизацією. Компанія Apple, як стверджується, вивчає всі потенційні підходи в цьому напрямку.

Також нещодавно з’явилася ынформацыя, що близько сотні співробітників компанії Apple працюють над засекреченим проектом Titan. За чутками, вони проектують оригінальний електромобіль класу мінівен, що буде випускатися під брендом Apple.

Генеральний директор купертінської компанії Тім Кук схвалив цей проект рік тому. Очолив його досвідчений дизайнер Стів Задескі. Працюють над машиною в окремому центрі в декількох кілометрах від штаб-квартири Apple. У команді розробників є відомі автомобільні спеціалісти – дизайнер Марк Ньюсон, який працював у Ford Motor, та Йоган Юнгвірт, колишній топ-менеджер північноамериканського підрозділу Mercedes Benz.

Більш детальної інформації про проект поки що немає. Не факт, що купертінці доведуть справу до кінця, адже Apple часто експериментує з новими продуктами, які зрештою так і не йдуть у масове виробництво. Але якщо розробка автівки проходитиме успішно, то все одно покататися на «яблучному» електромобілі вийде не скоро – розробка займатиме ще не один рік. Тим не менш, кількість людей, задіяних у проекті, серйозність керівництва та задіяних спеціалістів вказує на те, що в Apple ставляться до проекту серйозно.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися