Четвер, 23 Травня, 2024

«3G Dream Team» – якщо хочеться працювати у МТС

Набратися досвіду та знань з роботи телеком-галузі стало простіше. МТС запустив нову програму стажування «3G Dream Team», яка стане першою в Україні масштабною ініціативою з практичної професійної підготовки для майбутніх інженерів зв’язку.

Стажери «3G Dream Team» та майбутні зв’язківці на власному досвіді дізнаються про те, як стати інженером нового покоління. Кращі студенти отримають можливість розбудовувати 3G-мережу разом з досвідченими фахівцями компанії.

У вересні стартував конкурсний відбір, у межах якого кандидати пройдуть співбесіди з фахівцями компанії, тестування здібностей та знань, а також оцінювання компетенції учасників за допомогою спостереження їхньої реальної поведінки в ділових іграх.

Кандидати, які успішно пройшли відбірковий етап, навчатимуться принципам роботи телекомунікаційного бізнесу, ознайомляться з корпоративною культурою компанії та з роботою технічних підрозділів «МТС Україна». Навчання триватиме протягом трьох місяців.

Учасники «3G Dream Team», які успішно склали фінальне тестування, проходитимуть професійне стажування протягом шести місяців. Стажування дозволить розвинути професійні навички та навчитись працювати в команді під керівництвом наставника. Воно також передбачає повну зайнятість, робота під час стажування буде оплачуватись.

Програма «3G Dream Team» запущена в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Львові. Зареєструватись для участі у програмі можна за допомогою форми реєстрації на сторінці сайту МТС.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися