Смартфони навчаться лікувати «морську хворобу»

Багатьом людям, які страждають на «морську хворобу», скоро можна буде вільно мандрувати на кораблях, автомобілях чи кататися на атракціонах, якщо вони візьмуть у дорогу смартфон. Ці гаджети навчаться лікувати погане самопочуття, що виникає від коливань транспорту, завдяки новій технології від учених з Лондонського імперського коледжу.

Суть нового рішення полягає в м’якій стимуляції ділянок мозку, які відповідають за обробку руху. Воно вже пройшло перевірку: добровольців розкручували на стільці для викликання симптомів «морської хвороби», а потім посилали через електроди на голові слабкі електричні сигнали. Це пришвидшувало зникнення симптомів, а якщо струм подавали до початку руху, тоді учасники експерименту взагалі не відчували неприємного стану.

Керівник проекту Квадір Аршад каже, що вже за п’ять-десять років на ринку з’явиться комерційний гаджет, який дозволить долати «морську хворобу». Окрім цього, він вважає, що подібною функцією можна оснастити і смартфони. Вони стимулюватимуть мозок через електроди, що під’єднані в роз’єм навушників.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я