Вівторок, 16 Квітня, 2024

Соцмережі залишаться безлімітними

Необмежений доступ до соціальних мереж з мобільного телефона не зникне. МТС продовжила дію послуг «Facebook Unlim» і «Вконтакте Unlim». Користуватися ними можна буде до кінця року.

У рамках послуг «Facebook Unlim» і «Вконтакте Unlim» оператор пропонує користувачам мобільного інтернету безлімітний доступ до двох найпопулярніших соціальних мереж Facebook і «Вконтакте» зі смартфонів. Уперше ця пропозиція з’явилася в жовтні 2014 року і стала популярною: за півроку до неї підключилося понад півмільйона користувачів.

У період з 1 жовтня 2014 по 31 грудня 2015 вартість послуг становитиме 0 гривень, далі – 16 копійок на день за кожну послугу, плата за трафік на ресурси Facebook і Вконтакте – 0 гривень за мегабайт.

При підключенні послуг з 1 січня 2016 року вартість користування кожною послугою становитиме 16 копійок на день, плата за трафік – 0 гривень за мегабайт на ресурси Facebook і Вконтакте.

Активація послуг безплатна. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ.

Щоб підключити «Facebook Unlim», треба набрати короткий номер *109*15# на своєму смартфоні. Для «Вконтакте Unlim» використовуйте код *109*9#.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися