Абоненти Vodafone Україна допомогли вилікувати 148 дітей

Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно

148 дітей отримали допомогу і стали здоровими завдяки благодійній програмі Vodafone «Добра справа в подарунок». Ідея проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженого пороку серця.

Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно, при цьому черга на безкоштовне лікування занадто велика, і дитина може не дочекатися допомоги або залишитися інвалідом.

В рамках програми «Добра справа в подарунок» компанія щорічно закуповує обладнання для проведення операцій дітям. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

Крім обладнання, завдяки коштам, зібраним в рамках благодійної програми Vodafone «Добра справа у подарунок», в Київському Інституті Серця з’явилися ПЛР тести на COVID-19 для маленьких пацієнтів із вродженими проблемами серця, які надходять в дитяче відділення Інституту Серця на оперативне втручання.

У програмі беруть активну участь клієнти Vodafone, направляючи накопичені під час користування мобільним зв’язком бонуси на реалізацію благодійного проекту.

Програма реалізована за участю Інституту Серця МОЗ України та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова. Допомогу отримують діти з різних куточків України. Так, в 2020 році разом зі своїми клієнтами компанія Vodafone Україна допомогла дітям з Сумської, Запорізької, Чернівецької та Київської областей. Перша операція в рамках програми «Добра справа в подарунок» була проведена у вересні 2011 року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я