Середа, 19 Червня, 2024

«Безлімітний інтернет» роздає iPhone 6

За активацію необмеженого доступу до улюблених сайтів можна стати власником новенького смартфона Apple. Подібну можливість відкриває послуга «Безлімітний інтернет з Opera mini» в рамках нової акції МТС.

З 4 по 17 лютого 2015 абоненти передплаченого сервісу «МТС Україна», які підключать послугу «Безлімітний інтернет з Opera Mini» та поділяться цією інформацією в соціальних мережах, зможуть взяти участь в акції «Даруємо подарунки за Ваші «Лайки»». Чим більше постів і новин опублікують на своїх сторінках у соціальних мережах користувачі, тим більше балів вони отримають і тим вище шанс на перемогу. Адже власника iPhone 6 оберуть випадковим чином серед тих, хто набрав максимальну кількість балів.

Щоб приєднатися до акції, потрібно зробити такі кроки:

1) налаштуйте послугу «Безлімітний Інтернет з OPERA MINI на 1 день»: відправте SMS на безплатний номер 1020 з цифрою 6 і замовте автоматичні налаштування на сайті МТС;

2) завантажте браузер Opera Mini і встановіть його на телефон;

3) підключіть послугу: наберіть *101*130*1#. Послугу буде підключено протягом 2-х годин з моменту замовлення;

4) увійдіть в інтернет за допомогою браузера Opera Mini з використанням установок служби.

Вартість послуги «Безлімітний інтернет з Opera Mini» – 1,1 грн за 1 день. Детальніше про акцію можна дізнатися на сторінці. Вартість GPRS-трафіку при завантаженні браузера оплачується відповідно до тарифного пакету.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися