П’ятниця, 24 Травня, 2024

Instagram хоче, щоб юзери вели подвійне життя: Flipside призначений лише для близьких друзів

Instagram розглядає можливість запуску нової функції під назвою Flipside (перекладається як «зворотній бік»). Вона дозволить користувачам створити нову, приватну сторону свого профілю, де вони зможуть публікувати більш відверті та особисті фотографії, доступні лишедля друзів.

Нова функцій має полегшити людям ведення подвійного життя. Сьогодні це часто робиться через finstas — сленговий термін для альтернативних облікових записів Instagram, де люди публікують свої реальні фотографії, на відміну від більш відшліфованих фотографій, призначених для їхніх публічних акаунтів Instagram.

Популярність Finstas навіть стала предметом низки запитань у Конгресі США, коли сенатор США Річард Блюменталь запитав керівника відділу глобальної безпеки компанії Антігону Девіс: «чи візьмете ви на себе зобов’язання покінчити з finsta?». В основі питання була ідея про те, що юні користувачі Instagram створювали приватні облікові записи без відома батьків, і Instagram отримував від них прибуток.

Завдяки Flipside користувачам Instagram може стати простіше обмінюватися особистими фотографіями та відео з приватною групою друзів без необхідності створення цілком окремого облікового запису.

Функція Flipside була помічена програмістом Алессандро Палуцці, який зазначив, що спочатку вона називалася «Your Space». Базуючись на скріншотах, які він витягнув із додатка Instagram, експерт пояснює, що Flipside означає віртуальний простір лише для вас і ваших друзів, де тільки люди, яких ви виберете, можуть бачити цю сторону вашого профілю та те, чим ви тут ділитеся.

Палуцці виявив, що користувачі зможуть створити зображення профілю, ім’я та біографію для свого Flipside, які відрізнятимуться від загальнодоступного профілю Instagram.

Експерт також зауважив, що все, чим користувачі діляться на своїй сторінці Flipside, все одно підпадає під дію правил Instagram.

Instagram поки не підтверджує, чи буде Flipside публічно запущений і коли це буде. Часто внутрішні прототипи нових можливостей так і залишаються внутрішньою розробкою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися