Бізнес-клієнти Vodafone втричі збільшили користування Big Data та IoT-послугами

З початку локдауну компанія відзначає стійке зростання підключень нових корпоративних клієнтів – на 25% проти 2019 року

Vodafone Україна проаналізував, як змінились вподобання бізнес-клієнтів за час пандемії коронавірусу. З початку локдауну компанія відзначає стійке зростання підключень нових корпоративних клієнтів – на 25% проти 2019 року. У цей період сформувалась стійка тенденція збільшення споживання послуг, які базуються на роботі з даними.

Топ-3 послуг 2020 року серед бізнес клієнтів виглядає так:

  • Big Data – Vodafone Analytics і Big Data Scoring
  • Бізнес-розсилки
  • IoT Monitor

Big Data

За минулий рік кількість клієнтів Vodafone Analytics та Big Data Scoring зросла майже втричі.

Послуга Vodafone Analytics дозволяє описати портрет цільової аудиторії, організувати таргетовану рекламу, отримати модель Look-a-like, отримати точну геоаналітику. Big Data Scoring – рішення, що дозволяє виявити і попередити шахрайські дії, а також визначити схильність клієнтів до придбання продуктів: прогнозування попиту, модель відтоку клієнтів тощо.

Бізнес-розсилки

Послуга, що дозволяє компаніям повідомляти своїм клієнтам про новини, акції, послуги, платежі, транзакції та оновлення статусу. Попит на цю послугу у 2020 році зріс на 20%.

Vodafone IoT Monitor

Послуга IoT Monitor, запущена 2020 року, вже успішно реалізована у більш ніж 150 кейсах з бізнес-клієнтами. Це система для віддаленого управління М2М SIM-картами через персональний кабінет. За допомогою системи можна контролювати роботу своїх М2М SIM-карт (активна /не активна), налаштовувати інформування та безліч параметрів користування, наприклад, встановлювати сповіщення про стан SIM-карт: втрату зв’язку, досягнення ліміту трафіку, спробу використовувати SIM-карту в сторонньому пристрої.

Детальніше про послуги для бізнесу – https://business.vodafone.ua