З’ясували, які характеристики смартфонів найважливіші

Опитування показало, що покупці при виборі нового смартфона все менше орієнтуються на бренди

Майже 89% користувачів вважають головною характеристикою смартфона його камеру. Навіть тривалість автономної роботи є менш важливою – вона є найбільш визначальною для 87% користувачів. З досить великим відривом йдуть інші характеристики смартфонів – оперативна пам’ять (79%) та внутрішня флеш-пам’ять (72%). Таку інформацію з’ясували аналітики CyberMedia Research (CMR) у своєму новому дослідженні Mobile Industry Consumer Insight (MICI).

Опитування показало, що покупці при виборі нового смартфона все менше орієнтуються на бренди. Сьогодні вони більше воліють експериментувати. Загалом уподобання людей рухають такі фактори, як загальна якість продукту (92%), продуктивність гаджета (90%), естетичний вигляд (82%), а також надійне сервісне обслуговування (76%).

Світовий ринок смартфонів падає вже два роки, аналітики International Data Corporation (IDC) не бачать посилань для завершення цієї тенденції. Експерти повідомили, що поставки смартфонів в глобальному масштабі за підсумками 2019 року складуть 1,39 млрд штук, знизившись на 0,8%. Цей річний спад стане третім поспіль.

У другому півріччі очікується зростання відвантажень смартфонів на 2,3% проти аналогічного періоду 2018 року. Але цього буде недостатньо, щоб забезпечити зростання за рік у цілому. У довгостроковій перспективі зростання збережеться, і у 2023 році поставки смартфонів досягнуть 1,54 млрд одиниць.

Основну масу смартфонів – 95,4% – в обсязі поставок цього року складуть пристрої з підтримкою мереж 4G/LTE. Ще 4,1% припаде на 3G-апарати, а частка девайсів з підтримкою 5G не перевищить 0,5%.

До 2023 року в загальній масі продажів на пристрої з підтримкою 4G/LTE припаде 71,7%, на моделі з 3G – 2,2%. Частка апаратів з можливістю роботи в мережах 5G підніметься до 26%.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я