Субота, 15 Червня, 2024

Бізнес отримав власні тарифи Vodafone

Компанії зможуть отримати більш вигідні умови для комунікації разом з новими тарифами Vodafone Red Business – це тарифна лінійка для корпорацій. Вони передбачають такі ж послуги зв’язку, що доступні бізнесменам у всьому світі: 3G-інтернет, вільний роумінг у Європі та домашні тарифи для дзвінків за кордон. До цього міжнародного набору Vodafone додав звичні для українських корпорацій безлімітні дзвінки всередині мережі, а також безлімітне спілкування в соціальних мережах і популярних месенджерах.

Окремий фокус у тарифах Red Business – на швидкісний мобільний інтернет, який до кінця року буде доступний у більшості обласних центрів України у власній 3G-мережі Vodafone. Практично в усі версії тарифної лінійки уже входить достатній обсяг швидкісного інтернету: від 2 до 30 Гб.

У тарифах враховані потреби будь-якої компанії – від приватного підприємця до великої корпорації. Вартість залежно від обсягу послуг складе від 15 до 2000 гривень на місяць.

Деталі тарифів доступні на сайті компанії в розділі «Для бізнесу». Стати корпоративним абонентом Vodafone можна в найближчому представництві обслуговування абонентів Vodafone.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися