Вівторок, 23 Липня, 2024

Роботи готуються до Олімпіади

Японія хоче стати країною, у якій відбудуться спортивні змагання роботів – Robot Olympics. Вони повинні стати Олімпіадою для машин і пройдуть паралельно з літніми Олімпійськими іграми у Токіо в 2020 році. Подібна подія повинна продемонструвати рівень розвитку робототехніки та її майбутні перспективи.

За словами організаторів, таке змагання може стати поштовхом для революції роботів, яка, у свою чергу, стимулюватиме розвиток економік. Поки що Олімпіада для роботів проходить загальне обговорення, тому для неї невідомі спортивні дисципліни, у яких доведеться змагатися машинам.

Майбутня спортивна подія у Японії стане не першим масштабним змаганням кібермеханізмів. Вони також регулярно беруть участь у футбольному чемпіонаті серед роботів RoboCup. Цього року він пройшов у Бразилії майже одразу після Кубку світу з футболу. Участь у цьогорічному змаганні брали 45 команд, які представили на полі механічних гравців розміром з трирічну дитину. А переможцем виявилась команда з Австралії, обігравши Німеччину з рахунком 5-1.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися