Чернівці отримали 3G

Окрім Одещини швидкісний інтернет від МТС з’явився ще в одному туристичному регіоні України. Гості та жителі Чернівців упродовж цього тижня тестуватимуть мережу, а потім вона перейде у нормальний режим роботи з максимальною швидкістю та покриттям.

Чернівці не раз посідали чільні місця у різноманітних рейтингах туристичної привабливості

«Сьогодні ми запропонували мешканцям та численним гостям Чернівців скористатися кращою 3G-мережею, яка забезпечить нашим абонентам у Чернівцях високі швидкості мобільного інтернету та надійне покриття. Власна 3G-мережа відрізняється високою щільністю базових станцій – ми збільшили їхню кількість майже в 1,5 рази, додатково до вже наявного покриття, – а також здатністю забезпечувати високі швидкості навіть за великого навантаження на мережу завдяки збільшеній пропускній здатності транспортних мереж і поліпшеній продуктивності ядра мережі, – зазначає Сергій Самокрик, заступник генерального директора «МТС Україна».

Протестувати швидкісний мобільний інтернет абоненти МТС зможуть завдяки подарунковим гігабайтам, які доступні для користування в будь-якому тарифі без додаткової плати. Вони нараховуються щомісяця, і їх можна використати до 1 числа наступного місяця. Загальна кількість доступного 3G-трафіку в будь-якому тарифі передплати без доплат і підключень складе 4 гігабайти на місяць. Для контрактних абонентів кількість доступного 3G трафіку складе 5 ГБ. Акція триватиме до 29 лютого 2016 року, дізнатися про неї детальніше можна за посиланням.

Швидкості до 42 Мбіт/с доступні абонентам «МТС Україна» в Чернівцях, Одесі та передмісті, а також у більш ніж 50 об’єктах Києва, Львова та Харкова. Швидкісний мобільний інтернет усередині приміщень доступний усім абонентам «МТС Україна» без додаткової плати і підключень в рамках чинних тарифів оператора. Детальна інформація про 3G-покриття доступна за посиланням 3g.mts.ua.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я