П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Чому «Рік без абонплат» – кращий подарунок для молодят

Організувати масштабну подію з багатьма гостями, наприклад, весілля, досить складно. Але не тоді, коли є доступний мобільний зв’язок без абонплат від МТС. Це довів новий рекламний ролик оператора:

Відео розповідає історію грузинського весілля, яке влаштовує батько нареченої за допомогою свого смартфона. Маючи в розпорядженні необмежені розмови та мобільний інтернет, харизматичний грузин із легкістю підбирає весільну сукню для доньки, купує подарунки, складає меню й замовляє музику.

Режисером відео став Рой Раз, який уже має успішний досвід співпраці з «МТС Україна». Їхня попередня робота – ролик про те, як проводить рік Святий Миколай, – теж була присвячена пропозиції «Рік без абонплат». Результат вийшов відмінний, тому Роя запросили попрацювати і над новим проектом. Над створенням ролику працювали агентства Tabasco, 2332, Wizard і Propeller.

Послуга «Рік без абонплат» доступна абонентам тарифів «Смартфон» з 01.12.14 р. до 31.08.2015 р. Вона надає два безліміти – дзвінки в мережі «МТС Україна» та мобільний інтернет – на цілий рік без щоденних платежів. Для цього потрібно замість звичайного щоденного платежу сплатити половину їхньої вартості один раз авансом на рік.

Вартість року без абонплат у тарифі «Смартфон 0,50» становить 90 грн, що вдвічі дешевше, ніж щоденні платежі. Абоненти тарифу «Смартфон» можуть вибрати зручний для себе варіант участі в акції: підключити авансом два безліміти на 6 місяців за 90 грн або відразу на весь рік – за 180 грн. Економія в обох випадках буде однакова – 50% порівняно зі щоденними платежами по 1 грн/день.

Підключитися до послуги «Рік баз абонплат» абоненти тарифу «Смартфон» можуть, набравши USSD-коди: на рік – *365# (180 грн), на півроку – *365*6# (90 грн). Абоненти тарифу «Смартфон 0.50» можуть підключитися до послуги на рік, набравши комбінацію *365# (90 грн). Підключення відбувається протягом доби після відправлення USSD-кодів, за фактом включення абонент отримає відповідне SMS.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися