Донеччина з Луганщиною спілкуватимуться вп’ятеро дешевше

Для того щоб абоненти МТС постійно залишалися на зв’язку, оператор не лише оперативно відновлює інфраструктурні об’єкти в Донецькій та Луганській областях. Він також впроваджує доступніші тарифи, які забезпечують безлімітні обсяги мобільних послуг при вп’ятеро меншій вартості. Окрім цього, МТС зменшив суму мінімального поповнення для підключення дешевших пропозицій зв’язку.

З 15 серпня для абонентів в Донецькій і Луганській областях вартість найбільш затребуваних послуг – безлімітних дзвінків у мережі МТС і безлімітного мобільного інтернету – знизили з 1,50 грн до 35 копійок на день. Спеціальні умови для користувачів на сході України діють протягом двох місяців з часу підключення або переходу в тариф «Смартфон». Для того щоб скористатися цією пропозицією, достатньо підключитися до тарифу «Смартфон» і поповнити одноразово рахунок від 25 грн. Наявні абоненти МТС в Донецькій і Луганській областях, які користуються іншими тарифами, можуть також перейти в тариф «Смартфон». Для цього потрібно зателефонувати на безплатний номер 7722 і скористатися голосовими підказками.

«Більшість мешканців Донецької та Луганської областей користуються зв’язком МТС, найбільшу кількість дзвінків абоненти на сході здійснюють у нашій мережі. Тому ми робимо все можливе для того, щоб наші абоненти на сході були на зв’язку, – наші співробітники в Донецькій і Луганській областях цілодобово працюють над відновленням працездатності пошкоджених або знеструмлених об’єктів зв’язку, – говорить директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – Ми прийняли рішення в п’ять разів знизити ціни на найбільш затребувані сьогодні в цих регіонах послуги, залежно від того, як складатиметься ситуація надалі, будемо приймати рішення про продовження цих умов».

Оперативно дізнаватися інформацію про стан покриття мобільної мережі в Донецькій та Луганській областях можна на сайті МТС через підрозділ «Зв’язок на сході України». Щодо кожного з населених пунктів доступний список пошкоджених і відновлених об’єктів із зазначенням причини можливих обмежень і статусом відновлення. Адреси, за якими відновлено роботу послуг або спостерігаються перебої зі зв’язком, позначені на карті у вигляді міток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я