Ноутбук Lenovo MOZI пропонує замінити екран проєктором

Концептуальний пристрій отримав премію індустріального дизайну Red Dot Design Award.

Китайська компанія Lenovo продемонструвала концептуальний ноутбук MOZI. Він не має екрана в традиційному розумінні – замість дисплея використовується проєктор. Також у нього висувається клавіатура.

Концептуальний пристрій отримав премію індустріального дизайну Red Dot Design Award. Хоча Lenovo опублікувала лише одне зображення цього нового концептуального ноутбука, яке демонструє висувну конструкцію клавіатури. Основний корпус ноутбука також має проекційний модуль для проектування дисплея на стіну.

Наразі компанія не розкрила нічого, що стосується характеристик цього нового концептуального ноутбука. Також невідомо, чи планує Lenovo масове виробництво цього пристрою, щоб зробити його доступним для покупки.

У Red Dot представили пристрій як смарт-ноутбук, який відображає зображення за допомогою проекції при слабкому освітленні. Він оснащений комп’ютерним блоком, проекційним блоком, окремим екраном. Експерти додають, що MOZI можна використовувати без монітора, заощаджуючи ресурси та покращуючи корисність ноутбука.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я