FOZZY Group обирає Vodafone

Vodafone Україна та компанія FOZZY Group продовжили й суттєво поглибили стратегічне партнерство та співробітництво у спільних проектах.

Оператор Vodafone Україна, який є лідером у корпоративному сегменті країни, зробив комплексну пропозицію для групи компаній FOZZY Group, яка враховувала всі вимоги й особливості клієнта. Зокрема, було розроблено спеціальну лінійку тарифів FOZZY, яка, крім індивідуального наповнення, передбачає унікальну тарифікацію міжнародних викликів, обмеження контент-послуг, безлімітний інтернет та індивідуальну тарифікацію для дзвінків у роумінгу. У результаті оператор почав обслуговувати ще понад 6000 номерів співробітників FOZZY Group, які раніше користувались зв’язком іншого оператора.

Під запити клієнта була підготовлена й мобільна мережа оператора. Силами інженерів з якості було перевірено більш ніж 200 об’єктів по всій Україні для забезпечення якісного зв’язку на об’єктах групи компаній FOZZY. За результатами цих перевірок сплановані та проведені роботи з будівництва та встановлення нового обладнання: репітери, піко базові станції та повноцінні базові станції.

Одним із результатів стратегічного партнерства Vodafone Україна та FOZZY Group став спільний продукт: мобільний зв’язок Yezzz!, запущений у листопаді минулого року. Це ексклюзивна пропозиція мобільного зв’язку для гостей мережі супермаркетів «Сільпо». Yezzz! надає безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна, безлімітний інтернет, безліч повідомлень та навіть дзвінки на інші мережі. На додачу  – можливість поповнювати рахунок на касах супермаркетів «Сільпо» без комісії та накопичувати бали «Власного Рахунку» за поповнення.

«Vodafone забезпечує зв’язок для 1700 найбільших компаній світу. Сьогодні, завдяки глобальним можливостям Vodafone, українські підприємці можуть отримувати такі ж послуги, як і компанії в Європі. Використовуючи глобальний досвід, ми індивідуально й комплексно підходимо до вирішення потреб великих бізнес-клієнтів в Україні: пропонуємо спеціальні тарифи і послуги, покращуємо та навіть будуємо мобільну мережу на об’єктах клієнтів. А унікальні на українському ринку тарифи для зв’язку в роумінгу вже стали вагомим аргументом на користь вибору послуг Vodafone українським бізнесом», – говорить начальник департаменту бізнес-ринку Vodafone Україна Леонід Полупан.

FOZZY Group є однією з найбільших торгово-промислових груп України, одним з провідних українських ритейлерів з понад 600 торговельними точками на всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнес.

На сьогоднішній день абонентам Vodafone Україна доступне найбільше 3G-покриття в країні – 19 обласних центрів України: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Харків, а також їхні передмістя. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті.