Понеділок, 4 Грудня, 2023

7 корисних функцій Viber, про які ви могли не знати

Месенджер Viber став досить популярним, але частину його можливостей рідко використовують. Ось 7 функцій, з якими ви зможете користуватися комунікатором зручніше.

1. Приховати інформацію про перебування онлайн

Для цього потрібно зайти в «Налаштування», потім у меню «Конфіденційність» і відключити статус «У мережі». Навіть якщо ви заходитимете у Viber, це залишиться таємницею для інших.

2. Приховати статус про перегляд повідомлень

Ви можете зробити так, щоб співрозмовник не дізнався, що ви прочитали відправлене ним повідомлення. Для цього зайдіть у налаштування програми та виберіть розділ «Безпека». У ньому зніміть позначку з пункту, який відповідає за сповіщення про прочитання повідомлень.

3. Заощадити пам’ять телефона

Фото і відео з чатів Viber за замовчуванням зберігаються в телефоні. Щоб не переповнювати пам’ять зайвими медіаматеріалами, краще цю функцію відключити. Для цього зайдіть у «Налаштування», потім – у «Мультимедіа» і відключіть «Зберігати в галерею».

4. Надіслати журнал повідомлень собі на пошту

Щоб створити резервний файл свого журналу повідомлень на комп’ютері, можна відправити листування собі на e-mail. У Viber це робиться так: у меню «Налаштування» відкрийте «Виклики та повідомлення» і перейдіть до «Надіслати журнал повідомлень».

5. Приховати фото профілю від невідомих користувачів

Якщо ви не хочете, щоб ваше фото у профілі бачили всі користувачі, зайдіть у налаштування і в розділі «Конфіденційність» виберіть «Фото профілю» – ніхто. Тепер користувачі, яких немає у вашому списку контактів, не побачать ваше фото.

6. Прибрати синхронізацію з іншими додатками

Багато програм та ігор на смартфоні синхронізуються з Viber, що робить їх доступними для інших контактів. Відключити цю функцію можна, якщо перейти в «Налаштування», розділ «Конфіденційність» і зняти позначку з пункту «Використовує додаток».

7. Поставити пароль

Якщо ви не хочете, щоб хтось прочитав ваші повідомлення, можна поставити на Viber окремий пароль. Сам месенджер не передбачає цього, але в магазинах програм є кілька утиліт для цього, наприклад, Password for Viber.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися