Середа, 29 Травня, 2024

«Генератор яскравих ідей» підкаже, що завантажувати

Знайти рейтингові мобільні додатки залежно від свого місцезнаходження і часу року тепер просто. МТС створила генератор ідей для користувачів мобільного інтернету.

Новий проект – це інтерактивна платформа, за допомогою якої будь-який абонент може знайти та завантажити підібраний спеціально для нього популярний мобільний додаток. «Генератор яскравих ідей» також надасть варіанти цікавих способів провести дозвілля та відпочинок.

Скористатися новинкою можна на сторінці http://afisha.bigmir.net/mts2015. Щоб отримати додаток, достатньо в три кліки вибрати місяць, місце (на вулиці, вдома, на природі) та компанію (один, удвох, із сім’єю).

Платформа показує користувачеві широкий вибір найпопулярніших і рейтингових мобільних додатків для iOS і Android. У добірці можна знайти розважальні, новинні, освітні і бізнес-додатки, які можна завантажити безплатно або ж придбати на AppStore або Google Play.

Зручний інтерфейс дозволяє вільно користуватися платформою у смартфоні. Також отримати доступ до сервісу можна з ПК, ноутбука, планшета. Мова платформи – українська.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися