Харків’яни отримали можливість замовляти «мобільний паспорт»

Перші 100 бажаючих мають можливість безкоштовно отримати Mobile ID, зареєструвавшись за посиланням

У рамках проекту Vodafone Smart City Kharkiv оператор розпочав підключення послуги Mobile ID. Це так званий «мобільний паспорт», який дозволяє за допомогою мобільного телефону віддалено ідентифікувати особу. Подібний сервіс стане в пригоді при отриманні різних електронних послуг та дозволить використовувати електронний цифровий підпис, який є юридично значимим аналогом власноручного підпису на папері.

У Харкові за допомогою Mobile ID вже можна оформити 3 довідки: про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання та замовити технічний паспорт нерухомості в БТІ. У перспективі перелік доступних сервісів буде доповнений державними послугами для отримання різних довідок, виписок, оформлення заявок, субсидій, пільг, декларацій, підписання петицій; системами інтернет-банкінгу, медичними сервісами, освітніми програмами.

Для бізнес-клієнтів Vodafone Mobile ID надає можливість отримати віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів і підписувати документи в системах електронного документообігу.

Із 7 листопада для мешканців Харкова Vodafone запускає акцію «100 мобільних паспортів». Перші 100 бажаючих мають можливість безкоштовно отримати Mobile ID, зареєструвавшись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeazalSpMRugqwuDDwhZcJWIaHNIaPVRHbg2UfNxicQtYtzYg/viewform.

Для підключення Mobile ID послуг клієнту в Харкові необхідно особисто відвідати офіс Vodafone за адресою: вул. Багалія, 18,  придбати SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID та пройти процедуру реєстрації та генерації ключів. Підключити послугу можна як на поточний абонентський номер, так і на додатковий. При цьому клієнтові не потрібно відвідувати Акредитований центр сертифікації ключів – уся процедура організована за принципом «єдиного вікна» в офісі Vodafone.

Вартість SIM-карти з підтримкою технології Mobile ID становить 100 грн. Підключення послуги ЕЦП терміном на 1 рік – 150 грн. Абонентська плата складає 15 грн на місяць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я