Хто ходить на концерти Imagine Dragons: Vodafone створив портрет меломана

на концерт, який проходив за підтримки Vodafone вперше в Україні, 47% всіх меломанів приїхали з Харкова, Дніпра, Одеси і Львова.

31 серпня на стадіоні «Олімпійський» зібралися шанувальники американської групи Imagine Dragons. Vodafone створив портрет типового відвідувача цього концерту. Ним виявився власник iPhone 7, активний інтернет-користувач, який мешкає на Позняках. Але на концерт, який проходив за підтримки Vodafone вперше в Україні, 47% всіх меломанів приїхали з Харкова, Дніпра, Одеси і Львова.

Концентрація власників смартфонів на Олімпійському цього дня була в 1,6 раза вищою, ніж у середньому по країні, – 98% проти 60%. Найпопулярнішим смартфоном цього вечора став iPhone 7, випередивши iPhone 6S та iPhone X. Частка користувачів iPhone на НСК «Олімпійський»  виявилася в 1,5 раза вищою, ніж у цілому по країні, і досягла 45%. Половина аудиторії користувалася смартфонами на базі ОС Android.

Майже 85% присутніх виходили цього вечора в інтернет. Відвідувачі витратили під час концерту в 2,6 раза більше інтернет-трафіку, ніж вони витрачають в будь-який інший п’ятничний вечір. Пік навантаження припав на годину з 19:00 до 20:00 – період перед початком концерту, коли соціальні мережі заполонили селфі та сторіз з події. Клієнти Vodafone, які перебували в цей час на стадіоні, отримали повідомлення з трек-листом концерту та могли повторити слова пісень, щоб заспівати разом з Imagine Dragons.

Тільки 56% вирушили спати відразу після концерту, решта продовжили ділитися своїми емоціями з друзями в соціальних мережах, відзначати завершення літа в одному зі столичних кафе або просто гуляти містом ще близько трьох годин. А потім роз’їхалися по домівках – найбільше шанувальників американських рок-зірок серед киян виявилося на Позняках, у Голосієві, Святошині і на Оболоні.

Концерт Imagine Dragons побив всі літні мобільні рекорди «Олімпійського». 31 серпня клієнти Vodafone завантажили на 30% більше інтернет-трафіку, ніж під час фінального матчу Ліги Чемпіонів, і на 15%, ніж під час концерту «Океану Ельзи» на День Незалежності. 60% всього трафіку на концерті припало на 4G-мережу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я