Вівторок, 23 Квітня, 2024

Чому директор Apple порадив купити мамі iPhone

Під час конференції Vox Media Code 2022 директор Apple Тім Кук сказав «купи своїй мамі iPhone». Таку фразу він промовив, відповідаючи на запитання про підтримку RCS в iMessage. Це одна із серйозних проблем у США, де користувачів Android значно дискримінують через те, що повідомлення від них відображаються в бульбашках зеленого кольору.

Генеральний директор Apple Тім Кук відкинув ідею запровадження обміну повідомленнями RCS (стандарт комунікації в Android), щоб покласти край зеленим бульбашкам. Таким кольором айфон позначає повідомлення, які надіслані не зі стандартної для iOS програми iMessage.

Учасник конференції Лі Чуан Хант сказав, що його мати не бачить відео, які він їй надсилає. Усе зводиться до відсутності сумісності між iMessage та RCS.

«Купи своїй мамі iPhone», – відповів на це Тім Кук.

Apple може створити iMessage для Android, але принципово проти. У 2016 році один із колишніх співробітників Apple назвав iMessage головною причиною, чому важко полишити екосистему Apple. Apple бачить силу iMessage та його здатність бути однією з переваг «яблучної» платформи. Про це розповіли топ-менеджери Apple Едді К’ю, Крейг Федерігі, Філ Шиллер.

Колір бульбашки повідомлень став у США справжнім знаком ідентифікації. Підлітки вважають спілкування з користувачем зеленої бульбашки негарним, а дехто просто відмовляється розмовляти із зеленою бульбашкою.

Розділення між юзерами Android та iPhone у США таке, що деякі жінки кидають своїх чоловіків, які перейшли на Android. А журнал Cosmopolitan опублікував статтю, в якій героя передачі «Холостяк» Майка Джонсона піддали критиці за його перехід на Android. Автор статті запитала, чи можна вважати чоловіка кандидатом на роль коханого, якщо у нього Android.

Google уже кілька років намагається переконати Apple запровадити RCS на iPhone і публічно тисне на «яблучну» компанію.

У США айфони стали найпопулярнішими смартфонами. Цього року вперше кількість iPhone перевищила позначку 50% девайсів у цій країні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися