Середа, 29 Травня, 2024

Ідею Vodafone за ринок без готівки визнали найкращою

Vodafone Україна став призером міжнародного фестивалю маркетингових і цифрових комунікацій WOW Done. Нагороду дали за перший в Україні ринок, на якому можна розрахуватися з мобільного без паперової готівки. Це захід «Смарт-субота», який Vodafone і Mastercard провели в Харкові на Сумському ринку.

Харків’яни сплачували покупки через цифровий гаманець Vodafone Pay платіжними картками Mastercard. Під час акції «Смарт-субота» від Vodafone та Mastercard усі відвідувачі Сумського ринку в Харкові змогли купити продукти до зимових свят без готівки зі знижкою 50%, оплативши продукти за допомогою QR-коду прямо зі смартфона. 20 торгових точок з різними товарами – молоко, м’ясо, сало, риба, сир, овочі, зелень, фрукти – пропонували продукти вдвічі дешевше при розрахунку карткою Mastercard з цифрового гаманця Vodafone Pay. Виторг від покупок, сплачених через QR-коди, у 6 разів перевищив виторг від продажу продуктів за допомогою інших способів оплат.

Рішення для прийому платежів за допомогою QR-кодів, яке використовувалось на Сумському ринку, дозволяє підприємцям приймати до оплати банківські картки без використання POS-терміналів і пов’язаних з ними витратами. Послуга реалізована у форматі QR-бота Vodafone, який дозволяє підприємцям самостійно адмініструвати свої торгові точки і платежі у своєму смартфоні. Підприємець отримує зручне і просте рішення для прийому платежів, клієнт – швидку оплату через Vodafone Pay.

Інновацію запущено в рамках програми Vodafone Smart City Kharkiv, яка реалізується Vodafone Україна у партнерстві з Харківською міською радою та Харківським ІТ-кластером.

Vodafone Pay – універсальний цифровий гаманець, який дозволяє оплачувати різні товари і послуги зі смартфона. Сервіс доступний для більшості українців – підключити Vodafone Pay може абонент будь-якого українського мобільного оператора, використовувати у додатку можна банківські картки будь-якого українського банку. Додаток Vodafone Pay робить користування фінансовими сервісами швидким і дуже простим – для  здійснення всіх платіжних операцій не потрібно тримати фізичну банківську карту в руках – завдяки інтеграції з платформою цифрових гаманців Masterpass оплати можна проводити в один клік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися