Інтернет принесе абонентам МТС бонуси

Накопичити бали для обміну на подарунки та ваучери в програмі лояльності МТС стало ще простіше. Вона розширила свої можливості та пропонує отримувати бали за користування мобільним пересиланням даних. Такою пропозицією можуть скористатися всі абоненти МТС на умовах передплати.

Додаткові бонусні бали можна отримувати просто за користування мобільним інтернетом. П’ять бонусів нараховується один раз на добу, незалежно від кількості з’єднань з Мережею, проведеного в ній часу, використаного трафіку та інших умов. Для цього необхідно активувати опцію «Інтернет Бонус» за допомогою SMS з цифрою 5 у тексті на номер 820. Відправлення цього повідомлення безоплатне. А якщо ви ще не приєднались до програми лояльності «МТС Бонус», тоді надішліть пусте SMS на номер 820 або слово «activ» на номер 820. Дізнатись про умови цієї програми можна за посиланням.

Обмінювати накопичені бали можна на пакети безлімітного інтернету, послуги МТС, ваучери магазинів електротехніки, парфумерії та косметики, ресторанів, туристичних і страхових компаній, а також передплату на журнали. Дізнатись про обмін бонусів можна за посиланням.