Інтернет став доступнішим

МТС зробила послугу пересилання даних привабливішою для абонентів передплати. Вони отримали знижену базову вартість мобільного інтернету та не зможуть переплатити за безлімітне користування ним. Завдяки цьому навіть у старих тарифах передплати можна користуватись пересиланням даних без обмежень.

Раніше базовою тарифною ставкою за мегабайт даних була сума в 10 грн, проте починаючи з 1 жовтня її прибрали, а натомість користувачі можуть сплачувати лише 2,50 грн за безлімітне пересилання інформації. Завдяки цьому користуватися мобільним інтернетом стає простіше, і власники «розумних» телефонів можуть не вимикати пересилання даних на своїх пристроях через страх переплат.

«Безлімітний інтернет перейшов з категорії дорогих послуг до розряду звичних і зручних засобів повсякденного життя, – коментує зниження тарифів директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – Навіть якщо ваш смартфон без вашого відома оновлює додатки або у вас закінчились пакетні обсяги мегабайт мобільного інтернету, ви можете абсолютно спокійно продовжувати користуватись інтернетом, оскільки максимальна сума на день, яку ви зможете витратити, тепер складатиме не більше 2,50 грн».

Нововведення не торкнуться тарифних пакетів та послуг, в яких передбачені включені пакетні обсяги чи безліміти мобільного інтернету. До таких відноситься, наприклад, «Смартфон», в якому дзвінки та інтернет коштують лише 0,35 грн/день.

Базова тарифікація безлімітного інтернету – 2,50 грн в день користування – вступає в дію, якщо в тарифному плані абонента не передбачені пакетні мегабайти або ж абонент перевищив їхню кількість та не користується спеціальними пакетними пропозиціями чи послугами, такими як «Супер Інтернет», «Супер Безліміт».  Нова ціна стосуєтся і WAP-доступу в інтернет: при першому доступі до мережі на добу вартість також складе 2,50 грн, весь наступний трафік протягом цієї доби буде безплатним.

Comments are closed.