IT SmartFlex, дочірня IT-компанія Vodafone, приєдналась до «Дія.City»

IT SmartFlex подала заявку і вже з 1 травня стане офіційним резидентом «Дія.City».

IT SmartFlex, дочірня компанія Vodafone Україна, приєдналась до спеціального правового режиму «Дія.City». Компанія підтримує розвиток IT-галузі України та можливість для IT-компаній прозоро працювати в Україні завдяки перевагам унікального правового та податкового простору.

IT SmartFlex подала заявку і вже з 1 травня стане офіційним резидентом «Дія.City».

Компанія зосереджена на розробках технологічних, часто унікальних, рішень для такої високотехнологічної компанії, як Vodafone UA, – коментує приєднання Микола Тракнов, директор IT SmartFlex. – Резидентство в Дія.Сіті надасть нам додаткові можливості для створення інноваційних продуктів, у тому числі на базі AI та Data Analytics, які допомагатимуть виводити український телеком та його клієнтів на рівень світових технологічних гігантів.».

IT SmartFlex заснована в 2019 році. За цей час компанія виросла до близько 200 співробітників. Основним напрямком діяльності IT SmartFlex є R&D для телекому – це одна з найбільш високотехнологічних галузей, яка сьогодні охоплює не тільки послуги мобільного зв’язку, а й такі напрямки, як сервіси самообслуговування, Вig Data, IoT, CRM, хмарні сервіси. У дочірній ІТ компанії Vodafone створює власний експертний центр для розробки нових продуктів і сервісів. Окрема власна компанія забезпечує не тільки якість, але і швидкість впровадження цих продуктів.

IT SmartFlex – дочірня компанія Vodafone Україна, розробник усіх новітніх IT рішень для Vodafone UA, провідної української телеком-компанії, та її клієнтів. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. Рекордні інвестиції Vodafone під час будівництва 3G/4G у 2015-2022 роках дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги.

У портфелі IT SmartFlex десятки проєктів різних напрямів – Big Data, IoT, фінтех, платформа омні-канальних комунікацій, система цифрових продажів, CRM, digital assistance, благодійна платформа, рішення для HR та інші цифрові продукти. Продукти працюють с постійним надвисоким навантаженням і обробляють тисячі транзакцій на секунду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я