Клієнти Vodafone можуть міняти свою SIM-картку без відвідування магазину оператора і в подарунок отримають 4 ГБ

Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-картки вже почали з'являтися у продажу, а з 1 травня їх можна буде купити в більшості точок продажу. Вартість стартового пакета для заміни SIM-картки становить 25 грн.

Vodafone Україна запропонував клієнтам передплачених тарифів новий сервіс – самостійну заміну SIM-картки. Він дозволяє не відвідувати магазин оператора, щоб отримати нову SIM зі збереженням номера.SIM-картку

Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-картки вже почали з’являтися у продажу, а з 1 травня їх можна буде купити в більшості точок продажу. Вартість стартового пакета для заміни SIM-картки становить 25 грн. При заміні SIM-картки зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план та всі підключені послуги.

Таку SIM-картку можна активувати віддалено,зателефонувавши за номером 222 зі свого поточного номера Vodafone і повідомивши оператору серійний номер нової USIM-картки. Останній можна знайти на новому стартовому пакеті. У разі втрати або пошкодження SIM-картки для активації нової USIM-картки, потрібно зателефонувати за номером 222 з будь-якого номера Vodafone або 0 800 400 222 з номера будь-якого іншого українського оператора, пройти ідентифікацію й повідомити серійний номер нової USIM-картки.

Нова картка запрацює відразу після спілкування з оператором. У подарунок клієнти також отримають 4 ГБ трафіку. Детальніше про новий сервіс дізнавайтеся на сторінці vodafone.ua/usim.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я