Як надсилати таємні слова в переписці Viber чи Telegram

Приховування відбувається за допомогою символів нульової ширини – тобто їх не видно на екрані

Приватність спілкування у месенджерах закінчується на екрані смартфона – будь хто може побачити переписку, просто подивившись на дисплей. Яскравий приклад – скандал 2019 року з нардепом від “Слуги народу” Богданом Яременком, коли екран його смартфона сфотографували і на якому нібито було спілкування із повією. Проте можна зробити деякі слова невидимими і замаскувати їх серед звичайних фраз.

Приховування відбувається за допомогою символів нульової ширини – тобто їх не видно на екрані. Для цього приватне повідомлення перетворюється в двійкові дані, які потім конвертують у символи нульової ширини. Останні можна вставити у будь-який публічно доступний текст і вони залишаться непомітними.

За допомогою сервісу Steganographr (neatnik.net/steganographr) закодуйте невидиму фразу у звичайному повідомленні. Для цього у полі Hide Public message введіть публічно доступний текст, а у полі Private message надрукуйте таємний текст.

Натисніть Steganographize для приховування послання. Скопіюйте результат та перешліть його співрозмовнику.

Співрозмовник повинен скопіювати отримане послання та вставити його в поле Reveal, після чого треба натиснути Desteganographize. Приховане послання відобразиться трохи нижче у розділі Private Message.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я