Четвер, 30 Травня, 2024

Коли прийде LTE – українці будуть готові

4G LTE

Vodafone Україна прогнозує 20% проникнення LTE-смартфонів до моменту запуску 4G в Україні. Такі дані наводять аналітики оператора після аналізу пристроїв у мережі.

Зараз проникнення LTE-смартфонів у мережі оператора становить 8,4%. За минулий рік на руках у користувачів стало в 2,3 раза більше смартфонів. Згідно з прогнозами аналітиків компанії, такий темп зростання проникнення LTE пристроїв збережеться в найближчі два роки. Таким чином, до моменту планового запуску 4G у 2018 році рівень проникнення смартфонів з підтримкою цієї технології в мережі Vodafone в середньому по країні досягне близько 20%.

На сьогоднішній день у світі кількість різних моделей LTE пристроїв досягла 5,6 тис., найбільш популярні з них – моделі з підтримкою діапазону 1800 МГц, кількість моделей таких пристроїв перевищує 3 тисячі. У мережах Vodafone в усьому світі 53 млн абонентів користуються послугами 4G, доступними в 22 країнах, та більше 26 млн користуються послугами на базі 4G+, доступними у 18 країнах.

В Україні 4G є наступним етапом розвитку. Про перспективи та особливості впровадження LTE розповіли керівники Vodafone Україна разом з представниками Nokia, Huawei та ZTE в рамках заходу, присвяченого зв’язку 4G.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися