Контакт-центр МТС став рекордсменом з нагород

Оператори центру обслуговування абонентів (ЦОА) МТС отримали у 2014 році одразу п’ять професійних нагород – це рекордна в галузі обслуговування абонентів. Результати роботи оператора над якістю помітні і звичайним абонентам, які залишають дедалі більше вдячних відгуків. Такими стали підсумки минулорічної роботи контакт-центру МТС.

Оператори ЦОА вибороли у 2014 році нагороди на конкурсі Всеукраїнської асоціації контактних центрів «DzWINNER» у номінаціях «Найкращий консультант року», «Найкращий продавець» і «Найкраща команда з продажу». А міжнародне журі конкурсу «Кришталева гарнітура» визнало найефективнішою з-поміж усіх інших систему навчання й розвитку персоналу контакт-центру «МТС Україна».

Окрім професіонального журі, зміни в якості обслуговування помічають і звичайні абоненти, які залишили минулого року на 10% більше вдячних відгуків, ніж два роки тому. На 7% зросла також і швидкість обслуговування, а рівень задоволеності якістю обслуговування за результатами опитування абонентів становить 4,74 бали при допустимому показнику 4,55.

Центр обслуговування абонентів «МТС Україна» складається з двох відділів у Львові та Дніпропетровську і є однією з найбільших структур компанії «МТС Україна», яка налічує більше тисячі співробітників. Зараз це наймолодший підрозділ компанії – середній вік співробітника ЦОА – 25 років. Найбільший процент працівників – випускники українських вишів.

Comments are closed.