«Лінія життя»: одеський етап

Слідом за Києвом та Львовом донорський марафон зі здавання крові продовжила Одеса. Співробітники одеського офісу «МТС Україна» зібралися разом з корпоративними абонентами з компаній «ITC Group Ukraine» та «Укрмашекспорт» в Одеській обласній станції переливання крові для добровільного здавання донорської крові. Усього в цьому взяли участь 33 людини, і вони здали близько 16 літрів донорської крові.

Це вже четверта акція масового здавання крові в рамках програми «Лінія життя». Марафон розпочався 23 жовтня у головному офісі «МТС Україна», співробітники якого передали естафету львівським колегам. Також до марафону приєдналися харківські активісти, які в рамках акції «Подаруй частинку себе» організували за підтримки «МТС Україна» колективне здавання крові в Харківському обласному центрі служби крові. Кожен донор, який бере участь у програмі, отримує нагороду за добру справу: браслет «Лінія життя», власником якого може стати тільки донор.

Соціальна програма з розвитку донорства крові в Україні «Лінія життя» стартувала 13 жовтня 2014 року за підтримки «Асоціації служби крові України». Вона має на меті привернути увагу українців до проблеми донорства та збільшення запасів.  Дізнатися більше інформації про те, як стати донором, та інші аспекти можна за номерами 7333 (безплатно для абонентів «МТС Україна») та 050 119 7333 (для абонентів інших операторів відповідно до умов тарифного плану) з 8:00 до 22:00. З 22:00 до 8:00 цю інформацію можна прослухати в автоматичному режимі. Окрім цього, відомості можна отримати на тематичному сайті за адресою donor.mts.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я