Понеділок, 24 Червня, 2024

iPhone 6s і iPad Pro: приріст «оперативки» 100%

Компанія Apple провела нещодавно масштабну презентацію, на якій показала цілий розсип новинок: iPhone 6s і 6s Plus, гігантський iPad Pro і нове покоління Apple TV. Виробник, як звичайно, не називав практично ніяких конкретних цифр щодо «начинки», а просто порівнював, у скільки разів нові гаджети потужніші за попередників. Однак допитливі розробники знайшли інформацію, що підтверджує збільшений удвічі обсяг оперативної пам’яті в iPhone 6s і iPad Pro.

Розробник Хамза Суд у своєму Twitter-акаунті розмістив зображення з каталогів нового Xcode 7 GM (пакет інструментів для розробки додатків під OS X і iOS), яке підтверджує, що обсяг «оперативки» в новому iPhone 6s становить 2 ГБ. Це означає, що американський виробник все-таки зважився на вольовий крок збільшити її обсяг на 100%, чого не відбувалося з 2012 року: починаючи з iPhone 5 усі смартфони компанії комплектувалися 1 ГБ ОЗП.

Найбільший приріст у швидкості роботи, прогнозують експерти, відчують користувачі iPhone 6s Plus, оскільки до першого збільшеного смартфона компанії за цим параметром були найбільші претензії у власників.

Суд також зміг підтвердити і дані щодо iPad Pro – у гігантському планшеті Apple розмістилися 4 ГБ «оперативки». У флагманському iPad Air 2 встановлено всього 2 ГБ, тобто тепер пам’яті стало теж у 2 рази більше.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися