П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Картонна віртуальна реальність перетворюється на серйозний бізнес

Компанія Google повідомила, що її аксесуар для перетворення смартфонів на окуляри віртуальної реальності став досить популярним. Менше ніж за півроку після анонсу Google Cardboard на конференції Google I/O 2014 пошуковий гігант продав понад півмільйона картонних наборів.

Паперові окуляри Google Cardboard використовують просту ідею отримання віртуальної реальності: смартфон розділяє за допомогою однойменної програми з Google Play картинку на дві частини для лівого та правого ока. А для зручності перегляду цих частин зображення потрібно їх розділити лінзами, які вмонтовані у спеціальну картонну підставку. Саме її з лінзами і продає пошуковий гігант, а бажаючі можуть її роздрукувати власноруч та зібрати за цією інструкцією.

З такими обсягами продажів у такі короткі терміни Google Cardboard може стати куди більш цікавим проектом, ніж інше амбіційне починання Google – окуляри Glass. Останні, за даними Reuters, втрачають популярність серед розробників. А ось Cardboard набирає популярність, і тому тепер в додатках для Cardboard найбільш цікаві рішення, на думку Google, виділені в окрему секцію на Google Play. Окрім цього, для розробників став доступний новий інструментарій, а для користувачів оновили інструкції зі створення картонних окулярів. Google також працює над власними додатками для Cardboard і проводить додатковий найм співробітників за напрямом віртуальної реальності.

Віртуальна реальність є одним з найбільш перспективних напрямків сучасних технологій, і над нею працюють багато компаній, серед яких – Carl Zeiss, Sony, Samsung, а головним гравцем поки можна вважати Oculus. Однак у Google є всі шанси петягнути користувачів на свою користь за рахунок дешевизни та простоти використання свого картонного шолома віртуальної реальності.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися