Львівський аеропорт отримав 3G

Черговим етапом розширення власної UMTS-мережі МТС став міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. У ньому розгорнули мобільне покриття, яке здатне обслужити в кілька разів більше пасажирів, ніж поточний пасажиропотік в аеропорту.

Міжнародний аеропорт «Львів». Фото: myreport.com.ua

Мобільна мережа «МТС Україна» в Міжнародному аеропорту Львів побудована на обладнанні Huawei Technologies Co. Ltd. Застосовано інноваційне рішення LampSite на базі розподіленої системи сот, спеціально призначене для створення якісного сервісу у великих приміщеннях складних конфігурацій. Мережа здатна забезпечувати швидкість завантаження з інтернет до 42 Мбіт/с. Технологія дозволяє одночасне використання голосового зв’язку і мобільного інтернету, це означає, що завантаження файлу не буде перериватися під час розмови.

Швидкість до 42 Мбіт/с доступна абонентам «МТС Україна» не тільки в міжнародному аеропорту «Львів». Загалом на сьогоднішній день 3G-покриття власної мережі оператора є більше ніж у 40 об’єктах у Києві, Львові, Харкові та Одесі. Детальний перелік адрес доступний за посиланням.

 

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я