П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Магазини Vodafone знову працюють – уже доступно 287 точок

На сьогодні працює 287 магазинів Vodafone у 24 областях України – у 176 містах і населених пунктах країни. З 1 березня компанія почала відкривати магазини, спочатку на заході України, згодом і в решті областей. Окрім цього компанія поідтримує армію та волонтерів – на їхні потреби передано 15 млн гривень.

На сьогодні відкрито 46 власних та 244 дилерських торгові точки. Компанія продовжує працювати над відновленням роботи магазинів там, де це безпечно для клієнтів та співробітників. З 1 квітня працюватиме вже 53 власних магазинів, отже загальна кількість точок, де можна отримати послуги Vodafone, наблизиться до 300.

 

Vodafone працює над підсиленням торгових точок на заході України, адже в західні області тимчасово перемістились багато українців, які потребують якісного зв‘язку, мобільних послуг та своєчасного обслуговування.

 

Знайти найближчий магазин Vodafone та дізнатись про графік його роботи можна за посиланням www.vodafone.ua/shop/ua/shops

 

Vodafone Retail не тільки продовжує працювати, а й наближає перемогу. На потреби волонтерів, армії та територіальної оборони з власних та дилерських магазинів Vodafone допомогли підключенням послуга також безоплатною передачею смартфонів та гаджетів на більш ніж 15 мільйонів гривень. Найактуальнішими запитами, що виявились затребуваними в умовах бойових дій, були SIM-карти, роутери й модеми, павербанки, смартфони та кнопкові телефони, а також зарядні пристрої і кабелі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися