Як Копіювати та Вставляти на Mac

Залежно від налаштувань Mac можна використовувати мишу або трекпад. У той час як базова функціональність між ними однакова, дії трохи відрізняються.

Копіювання та вставка були важливими функціями для комп’ютерів ще в 1983 році, коли вони були задумані Ларрі Теслером, який в той час працював в Apple. І ось, як копіювання і вставка виконуються на Mac.

Щоб скопіювати або вирізати за допомогою клавіатури, ви спочатку повинні переконатися, що обраний контент виділений. Для візуальних елементів, таких як зображення або відеокліпи доведеться натиснути на них. Для тексту можна утримувати клавішу Shift і використовувати стрілки для виділення.

Після вибору натисніть Command ( ? ) і C, щоб скопіювати вміст, або Command ( ? ) і X, щоб вирізати його.

Тепер, коли контент знаходиться в буфері обміну, перейдіть до того місця, куди його треба вставити. Для тексту використовуйте стрілки, щоб встановити курсор в точне місце.

Коли будете готові, натисніть Command ( ? ) і V, щоб вставити контент, або Command ( ? ) і Shift ( ? ) та V, щоб вставити і зіставити стиль. Майте на увазі, що команди клавіатури для останнього іноді можуть відрізнятися в залежності від програми-наприклад, Pages вимагає натиснення Command ( ? ) і Shift ( ? ) разом з Option ( ? ) і V.

Залежно від налаштувань Mac можна використовувати мишу або трекпад. У той час як базова функціональність між ними однакова, дії трохи відрізняються.

При використанні миші, клацніть правою кнопкою на вибраному сегменті, а потім виберіть “Копіювати” або”Вирізати” з меню, що з’явилося. Якщо у миші немає правої кнопки, можна натиснути і утримувати клавішу Control на клавіатурі, а потім клацнути. Щоб вставити, зробіть те ж саме.

Трекпади працюють майже так само, за винятком того, що можна натиснути і утримувати елемент керування Control і натиснути на трекпад, щоб відкрити меню, перш ніж вибрати “Копіювати”, “Вирізати”, “Вставити” або “Вставити і зіставити стиль”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я