Місяць усередині 3G від МТС

Перший місяць роботи одеської 3G-мережі «МТС Україна» відзначився великими обсягами інтернет-трафіку і зростанням кількості дата-користувачів в Одесі і передмісті. Мережа продемонструвала високу надійність, забезпечивши стабільно високі швидкості в умовах активного споживання послуг швидкісного мобільного інтернету.

Так, за місяць після запуску 3G в Одесі трафік виріс у 7 разів. У середньому абоненти використовують 1,5 Гб на місяць. При цьому активні одеські 3G-користувачі використовують більше 3 Гб 3G-трафіку за місяць.

Запуск власної мережі дозволив залучити нових абонентів мобільного інтернету – більше 15% споживачів 3G-послуг в Одесі до цього мобільним інтернетом не користувалися, а кожен шостий з них є новим абонентом МТС.

Спробувати мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с можуть абоненти «МТС Україна» в Одесі та передмісті, зокрема, в Южному, Чорноморському, Фонтанці, Крижанівці, Лісках, Іллічівці, Набережному, Великодолинському, Олександрівці, Іллічівську, Білярах, Вапнярці і Холодній Балці.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я