Корпоративний захист МТС пройшов перевірку

У кіберсвіті багато загроз, і корпорації – одна з найбільш бажаних цілей для будь-якого кіберзловмисника, адже в їхніх мережах циркулює багато конфіденційної інформації. Тому організації захищаються за допомогою спеціалізованих рішень, і МТС, наприклад, оновила своє до останньої версії наприкінці минулого року. З ним оператор проаналізував обіг понад 500 ГБ конфіденційної інформації, який успішно витримав перевірку безпеки.

Використаний у МТС комплекс захисту інформації дозволяє убезпечити конфіденційні дані під час їхнього зберігання, використання та пересилання, а також запобігає витоку інформації, з персональними відомостями абонентів включно, та захищає її від вихідних і вхідних загроз шляхом блокування шкідливого коду.

Це одне з кращих у своєму класі рішень, яке використовують 40000 організацій у всьому світі, серед яких Facebook, департаменти охорони здоров’я та соціальних служб США. Над його створенням працюють понад 100 експертів з питань загроз, які знаходяться в країнах Америки, Європи, Близького Сходу, Африки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У цих лабораторіях щодня аналізується 3-5 млрд запитів. Завдяки такій великій кількості даних про загрози безпеці розробник рішення пропонує оновлення та надає найбільш актуальні дані у сфері захисту інформації та інформаційних систем.

«За час роботи системи із середини січня 2014 року проаналізували обіг більше 500 ГБ конфіденційної інформації, – розповідає начальник департаменту безпеки «МТС Україна» Дмитро Вінцевич. – Ми задоволені результатами перевірки та ефективністю нового рішення. Разом з тим, загрози безпеки, яким змушені протистояти оператори зв’язку, постійно розвиваються й ускладнюються. Тому сертифіковані фахівці відділу інформаційної безпеки, з багаторічним досвідом роботи в компанії, постійно стежать за передовими розробками, які застосовуються у світовій практиці, є активними учасниками галузевих спільнот, і впроваджують найбільш ефективні та актуальні рішення безпеки для захисту компанії і наших абонентів».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я