МТС роздає подарунки за терпіння

Довге очікування вільного оператора підтримки вже не буде даремно витраченим часом. Усі користувачі передплати отримають за таку незручність подарунок від МТС. З ним зв’язок стане вигіднішим для гаманця.

Клієнти компанії, які чекають на відповідь фахівця контакт-центру більше однієї хвилини, отримають знижку 100% на вартість дзвінків у мережі, а також безоплатний мобільний інтернет протягом доби. А користувачі тарифів із щоденною абонентською платою отримають на неї знижку 100%. Такий подарунок можна отримати один раз на добу при першому дзвінку в контакт-центр.

Безплатний зв’язок за очікування в черзі допоможе компенсувати незручності, які виникають при дзвінку до служби підтримки в години підвищеного навантаження. Подарунок також стане стимулом до того, щоб дочекатися успішного вирішення свого питання. Адже сьогодні близько 7% клієнтів, які телефонують до оператора, кидають слухавку раніше, ніж їх з’єднають з фахівцем.

Нова ініціатива МТС стала частиною програми з поліпшення якості обслуговування абонентів. Зміни в цьому вже помітні користувачам, які залишили минулого року на 10% більше вдячних відгуків, ніж два роки тому. На 7% зросла також і швидкість обслуговування, а рівень задоволеності якістю обслуговування за результатами опитування абонентів становить 4,74 бали при допустимому показнику 4,55.