П’ятниця, 14 Червня, 2024

МТС розширює пропускну здатність своєї транспортної мережі

Для надання клієнтам послуг у стандартах зв’язку 3G і 4G потрібна швидка мережа, і МТС працює над цим. Одна із цілей – збільшення пропускної спроможності транспортної мережі у 5-10 разів. Цього буде достатньо для вільного перегляду онлайнового відео, завантаження файлів великого обсягу тощо.

Телекомунікаційні транспортні мережі мобільного зв’язку – сукупність усіх ресурсів, що виконують функції обміну даними. Це системи пересилання, аналізу, управління, перемикання і резервування даних. Транспортну мережу мобільного зв’язку поділяють на:

  • опорну мережу (англ. Back Bone), яка об’єднує основні центри комутації, контролери, центри обміну трафіком;
  • мережу доступу (англ. Mobile Backhaul) – це ділянка мережі між опорною мережею і базовою станцією.

У будівництві транспортної мережі «МТС Україна» задіяні партнери, які успішно працюють на міжнародному ринку і мають великий досвід у телекомунікаційній сфері: Cisco, Huawei, Alcatel Lucent та інші.

Модернізовані транспортні мережі «МТС Україна» матимуть підвищену відмовостійкість. Під час будівництва «МТС Україна» використовує сучасні алгоритми резервування і відновлення зв’язку між вузлами в мережі, а технологія IP/MPLS та алгоритми маршрутизації в змозі забезпечити перемикання потоку даних на резервний маршрут менш ніж за 50 мілісекунд.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися