На Android уперше додаток досяг кількості 10 млрд установлень

Минулий рекорд у 5 млрд установлень «Сервіси Google Play» встановили три роки тому майже в один день з нинішнім досягненням

Google святкує чергове досягнення своєї платформи Android, хоча воно є прогнозованим. Уперше в історії цієї ОС додаток для неї досяг кількості встановлень у 10 млрд. При цьому більшість користувачів Android його не встановлювали.

Рекорд встановив додаток «Сервіси Google Play». Це системна утиліта, яка постачається з майже з кожним смартфоном Android. Її не мають хіба що пристрої користувачів, які її видалили, попередньо отримавши рут-доступ, чи нові смартфони Huawei. Цьому вендору заборонили використовувати сервіси Google у своїх девайсах.

«Сервіси Google Play» постачаються як частина прошивки смартфонів Android починаючи з 2012 року. Вони забезпечують роботу додатків Google (пошта, музика, карти тощо) та збирають телеметрію і статистику використання смартфона.

Минулий рекорд у 5 млрд установлень «Сервіси Google Play» встановили три роки тому майже в один день з нинішнім досягненням. Тоді на планеті існувало 2 млрд активних пристроїв Android. Нині їхня кількість оцінюється у 2,5 млрд штук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я