Вівторок, 25 Червня, 2024

«МТС Україна» запустила 3G в Ужгороді

Жителі та гості Ужгорода вже можуть користуватися інтернетом на своїх смартфонах зі швидкістю до 42 Мбіт/с. Оператор завершив налагодження і технічне тестування мережі та перевів її у штатний режим роботи.

Щоб забезпечити максимальну якість і покриття 3G, компанія встановлювала обладнання не тільки на наявні базові станції, але й створювала додаткові базові станції. Щоб перехід був максимально комфортним для абонентів, одночасно будуть перемикатись не цілі райони, а окремі базові станції. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливі тимчасові складнощі з доступом до послуг мобільного зв’язку.

«Мережа, яку ми побудували, має дві важливі для абонентів переваги. По-перше, це супершвидкість – мережа забезпечує справжні швидкості 3G навіть при великому навантаженні. По-друге, надійність – для того, щоб забезпечити надійне покриття для наших 3G-користувачів, ми збільшили кількість базових станцій в Ужгороді в півтора рази, забезпечивши «килимове» покриття міста. Сподіваюся, що жителі міста оцінять справжню європейську якість нашого 3G-інтернету», – говорить Сергій Самокрик, заступник генерального директора «МТС Україна», регіон Захід.

МТС уже запустив власну 3G-мережу в Мукачеві, Чернівцях, Одесі. Усього на сьогоднішній день мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с доступний у 75 населених пунктах. Детальна інформація про 3G-покриття доступна за посиланням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися