Вівторок, 16 Квітня, 2024

МТС відновлює зв’язок на Донеччині та Луганщині

У період з 21 по 23 липня фахівці МТС повністю відновили зв’язок у шести населених пунктах Донецької області: м. Торез (центральна та південно-східна частина міста), м. Амвросіївка та с. Василівка Амвросіївського району, м. Комсомольське, м. Єнакієве, м. Дебальцеве. У цих населених пунктах порушилася мережа оператора через пошкодження волоконно-оптичних кабелів.

На поточний час у зв’язку з перебоями електропостачання та відсутністю доступу до низки об’єктів можуть виникати перебої зі зв’язком в таких населених пунктах у Луганській області: Луганськ, Лисичанськ, Краснодон, Красний Луч, Попасна, а також у Донецькій області: Артемівськ, Горлівка і в деяких районах Донецька (Аеропорт, Красногорівка, Абакумова, Бірюзова). Як тільки з’явиться можливість постачання палива на знеструмлені об’єкти, нормальна робота послуг буде відновлена.

У технічних центрах «МТС Україна» на сході організовано цілодобове чергування, моніторинг стану мережі здійснюється 24 години на день 7 днів на тиждень. Тому більшу частину «позаштатних» ситуацій на мережі абоненти не встигають помітити. Загалом фахівці оператора витратили на відновлення мережі понад 700 годин. При цьому через поточні обставини відновлення зв’язку часто відбувається в режимі віддаленого управління мережею.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися