Субота, 2 Березня, 2024

«Торпедування» морських котиків

Захопити потрібний об’єкт можна з найменшими втратами, якщо дістатися до нього непомітно. На суші це важко зробити, і тому спецназ іноді використовує спеціальну тактику – десантування з підводних човнів. Це ніби субмарина випускає замість торпед солдатів спецпідрозділів. Американські «морські котики» поділилися відео того, як це відбувається:

Для подібного десантування використовується спеціальна міні-субмарина SEAL Delivery Vehicle (SDV). Подібні залучаються до таємних спецоперацій у разі складного доступу до об’єкта з інших напрямів. Наприклад, коли ворог відстежує переміщення військових на суші. «Морські котики» пливуть у ній повністю зануреними у воді та дихають через вбудовану систему кисневого забезпечення субмарини або з власних запасів. Однак на озброєнні є поліпшена модель Advanced SEAL Delivery System (ASDS), всередині якої сухо та є системи кондиціонування.

Вага подібної субмарини складає приблизно 60 тонн, довжина дорівнює приблизно 20 метрам, і вона здатна перевозити близько п’яти військовослужбовців. Глибина занурення перевищує 70 метрів, а дальність плавання – 100 морських миль (майже 200 км). На більші відстані її транспортує звичайний атомний підводний човен:

Атомна субмарина Greeneville (SSN-772) класу Лос-Анджелес перевозить SDV

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися