Нові клієнти тарифів Vodafone SuperNet отримають додаткове кіно

Для того щоб скористатися пропозицією, потрібно підключити будь-який з тарифів Vodafone SuperNet або перейти в тариф Vodafone SuperNet Unlim

З 24 вересня і до 24 грудня цього року всі клієнти, які підключаться до тарифів Vodafone SuperNet Start, Pro або Unlim, а також всі клієнти, які перейдуть на тариф Vodafone SuperNet Unlim, на додаток до пакетних послуг отримають доступ до кіноконтенту в пакеті «Кіно Плюс» протягом 3 місяців.

«Кіно Плюс» – це один з пакетів послуги Vodafone TV, який дає доступ до перегляду телеканалів TV1000, TV1000 Action, VIP Comedy, VIP Comedy HD, Sony Sci-Fi, Sony Channel, Sony Turbo, ТV-XXI, Наше улюблене кіно, Zee TV, Єврокіно, Kvartal TV, TV1000 World Kino, Paramount Comedy, Dorama, Star Family, Star cinema HD, Kino Polska Int., Filmbox, Film box Arthouse. Тільки для учасників акції в пакеті «Кіно Плюс» будуть доступні телеканали Fox і Fox Life. Крім телеканалів до пакету також входять трейлери фільмів, фільми та мультфільми з каталогу, ефірні та онлайн-радіостанції, кінозали Комедія, Бойовик, Comedy Club, Мелодрами та Жахи.

Для того щоб скористатися пропозицією, потрібно підключити будь-який з тарифів Vodafone SuperNet або перейти в тариф Vodafone SuperNet Unlim і набрати USSD команду *326#. Для перегляду кінофільмів і телеканалів у пакеті «Кіно Плюс», потрібно встановити додаток Vodafone TV з будь-якого магазину додатків або скористатись веб-версією tv.vodafone.ua.