Найближчими тижнями Microsoft розпочинає на Xbox One еру клавіатури та миші

Опція управління через клавіатуру та мишку залишиться на розгляд розробників. Вони повинні будуть вбудувати підтримку цієї периферії у свої ігри.

Microsoft у своєму блозі анонсувала розширення способів управління у своїй ігровій консолі. Віртуальними персонажами можна буде керувати не лише за допомогою геймпадів, а можна буде підключити клавіатуру та мишку. У цієї ініціативи навіть з’явився потужний партнер – Razer, яка є відомим виробником комп’ютерних аксесуарів.

Опція управління через клавіатуру та мишку залишиться на розгляд розробників. Вони повинні будуть вбудувати підтримку цієї периферії у свої ігри. Одним із перших таких проектів стане Warframe від студії Crytek.

«Існують певні ігри, які вимагають клавіатуру та мишку, і вони не можуть з’явитися сьогодні на консолі, – говорить директор ігрового підрозділу Microsoft Філ Спенсер. – Якщо ми дамо інструменти розробникам, ми отримаємо більше таких ігор».

Microsoft уже зараз дозволяє фанатам геймпадів грати проти користувачів клавіатури та миші. Наприклад, власники Xbox One можуть грати проти користувачів ПК у грі Gears of War. Результати таких матчів показали схожі результати в ефективності різних способів управління.

Однак не всі розробники згодні об’єднати різні способи керування на одному полі бою. Розробники гри Fortnite говорять, що планують відокремити користувачів миші та клавіатури, які підключають їх до консолі за допомогою сторонніх адаптерів. Розробник гри Overwatch каже, що творці ігрових консолей повинні боротися з такими адаптерами, надаючи легкий спосіб підключати до приставок клавіатуру з мишкою.

Подробиці про вбудовану підтримку клавіатури та миші в Xbox існують уже кілька місяців. Microsoft обіцяє відкрити більше інформації про нововведення 10 листопада під час виставки Inside Xbox.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я