Неділя, 25 Лютого, 2024

ВОЛЯ випустила комедійний міні-серіал «Волею випадку»

Компанія ВОЛЯ в партнерстві з кіностудією FILM.UA зняла міні-серіал «Волею випадку». Для показу готові 6 епізодів, тривалістю 8-10 хв. У кожному з них розповідається про співробітників й абонентів компанії.

У зйомках серіалу, окрім професійних акторів та студентів Ukrainian Film School, взяли участь співробітники компанії. Власне вони і є прототипами головних героїв.

Прем’єра фільму вийде на каналі «ВОЛЯ CINE+» 29 вересня о 20:00. З 1 жовтня серіал буде доступний в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA і на офіційному каналі ВОЛЯ в YouTube.

ВОЛЯ випустила комедійний міні-серіал «Волею випадку»

«Цей міні-серіал – сміливий крок до чогось нового та цілковитий експеримент. Це наш перший досвід у створенні авторського контенту, який, сподіваємося, стане успішним. Упродовж трьох років ми отримували нагороду «Вибір року» – це публічне визнання нашого лідерства. Ми продовжуємо працювати над розвитком та фінансуванням українського контенту, і впевнені, що наше партнерство з різними студіями стане поштовхом до створення нових ексклюзивних продуктів» – коментує подію Вікторія Цомая, директор з маркетингу ВОЛЯ.

ВОЛЯ – перша телекомунікаційна компанія, яка у 2014 році запустила 5 власних фільмових каналів «ВОЛЯ CINE+». А в лютому 2016 року – перший дитячий український канал у HD якості – «ВОЛЯ CINE + KIDS». Останній має кілька голосових доріжок, у тому числі, мовою оригіналу, а це означає, що улюблені фільми легко можуть стати посібниками для вивчення іноземних мов.

«FILM.UA Group давно і щільно співпрацює з ВОЛЯ, і така колаборація стала для нас дуже корисним досвідом. Наша Група виробляє найрізноманітніший контент, до кожного свого проекту ставиться дуже серйозно та із задоволенням залучає нових партнерів до творчого процесу. Ми впевнені, що наш комедійний серіал стане першим і дуже важливим кроком у створенні нових проектів» – Поліна Толмачова, маркетинг-директор FILM.UA Group.

У пакетах послуг ВОЛЯ – декілька популярних телеканалів від української кіностудії: FILMUADRAMA, канал для чоловічої аудиторії BOLT, тематичний Дача і документальний телеканал EPOQUE.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися